Lato 2020
OBOZY MŁODZIEŝOWE /Autokar

Grecja - Katerini Paralia

Riviera Olimpijska

Pas wybrzeża o długości ok. 70 km, rozciągający się u stóp mitycznej góry Olimp, której zawdzięcza swój wspaniały klimat, możliwość wypoczynku przy wysokich temperaturach oraz przepiękne krajobrazy. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce, oferujące wspaniałe połączenie wypoczynku nad morzem i w górach. Region Riwiery Olimpijskiej słynie z przepięknych, piaszczystych plaż i ciepłego morza. Turystów przyciągają tutaj zielone gaje oliwne, niezwykle ciepły klimat, a także gwarne, greckie tawerny, czynne do późnych godzin nocnych. Riwiera Olimpijska to "serce Grecji", z której można zwiedzić łatwo Grecję, ponieważ wszędzie jest blisko, a podczas wycieczek fakultatywnych można poznać prawie całą Grecję.

Katerini Paralia

Katerini Paralia - znana miejscowość wypoczynkowa w Grecji, tętniąca życiem miejscowość, położona na Rivierze Olimpijskiej, u podnóża Olimpu. Śródziemnomorski klimat pozwala wypoczywać na złocistych, piaszczystych plażach Morza Egejskiego, a jednocześnie wędrować ścieżkami potężnego masywu górskiego z widokiem na morze. Paralia przyciąga turystów swą beztroską, gwarem dobiegającym z licznych klubów, kawiarni, dyskotek i tawern, które oferują potrawy "prosto z morza", to wspaniała baza wypadowa na wycieczki fakultatywne, by podziwiać najpiękniejsze zabytki starożytnej Hellady i średniowiecznego Bizancjum. Pobliskie bazary i sklepy oferują turystom przeróżne towary: ryby, świeże owoce, wina oraz pamiątki, które będą miłym wspomnieniem z wakacji w Grecji.  

Program

27.07.23 - wczesnoporanny wyjazd z Dolnego Śląska, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry do Serbii w okolice Nowego Sadu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg
28.07.23 - śniadanie, przejazd do Grecji przez Północną Macedonię do miejscowości Katerini
Paralia, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
........... - pobyt 7 nocy, pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie typu bufet), wypoczynek
nad morzem, plażowanie oraz wycieczki fakultatywne, na życzenie uczestników
04.08.23 - śniadanie, wyjazd do kraju, przejazd NON STOP
05.08.23 - przyjazd do Polski w godzinach południowych

Świadczenia

* 1 nocleg tranzytowy w Serbii w okolicach Nowego Sadu, hotel,
   pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami
* 1 śniadanie i 1 kolacja
* 7 noclegów w Katerini Paralia, hotel Li La Lo,
   pokoje 4-osobowe z łazienkami
* pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
* opieka pilota lub rezydenta
* ubezpieczenie od kosztów leczenia zagranicą KL do 20.000 Euro
   i od następstw  nieszczęśliwych wypadków NW do 9.000 PLN
* autokar lux (klimatyzacja, WC, barek, DVD)

 


Zakwaterowanie - Hotele w Grecji **/***

pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją na życzenie

Transport - Autokar

przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię Północną

Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne, na życzenie grupy, dodatkowo płatne:
a) wycieczka na wyspę Skiathos - ok. 42 Euro/os.
b) wycieczka do Meteorów - Wiszących Klasztorów - ok. 30 Euro/os.
+ 3 Euro/os. - bilet wstępu dla osób powyżej 12 roku życia
c) wieczór grecki - ok. 22 Euro/os.
d) wycieczka do Aten - ok. 55 Euro/os.

Uwaga
1. Cena nie zawiera kosztu biletów do zwiedzanych obiektów ani na Akropol
2. Ustawowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz
Pomocowy + 20 PLN/os.
3. Dopłata - opłata klimatyczna - 0,50 Euro/os./dzień
4. Uczestnicy winni mieć z sobą dowód osobisty lub paszport, ważny co najmniej 3 miesiące
od dnia zakończenia imprezy
5. Dopłata do klimatyzacji (na życzenie) - 4 Euro/dzień/pokój
W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacje@juventur.com.pl

© Juventur Sp. z o.o. 2017 - Zielone szkoły Hiszpania, Francja, Grecja, obozy młodzieżowe. Zapraszamy!