Lato 2020
wczasy zagraniczne /dojazd własny

Hercegowina - Neum

Dalmacja

Neum

Neum, jest miejscowością wypoczynkową, która swoim położeniem dorównuje pozostałym miasteczkom środkowej Dalmacji. Znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Splitem a Dubrownikiem, na terenie kantonu hercegowińsko-neretwańskiego, w dziewięciokilometrowym pasie riwiery, gdzie Hercegowina schodzi do wybrzeża Morza Adriatyckiego. Miasteczko posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. W Neum nie można się nudzić,  jest on nie tylko świetną bazą wypadową na wycieczki po Dalmacji oraz Bośni i Hercegowinie, ale także oferuje najniższe ceny, co nie pozostaje bez znaczenia dla nikogo, kto chce spędzić tam swoje wakacje. Największym jednak atutem tego miasteczka jest jego dokonujący cudów w naszych organizmach- klimat. Wspaniale śpimy, gubimy problemy z astmą, alergią, rzucamy leki na nadciśnienie. Składają się na to: położenie w niewielkiej niecce pomiędzy górami i morzem, co stwarza specyficzny i dobry dla nas mikroklimat, a także brak przemysłu i wspaniała roślinność śródziemnomorska, która rośnie tam w przestrzeni czystej ekologicznie. Zabierzcie swoje dzieci i wypoczywajcie w NEUM.!

Program

USTALA ORGANIZATOR

 

Terminy 10 dni - dojazd własny


Szczegóły oferty, terminy  dostępne u organizatora

Biuro Podróży M-TRAVEL

 

tel./fax 22 758 92 56 

 

tel. kom. 505 744 308

e-mail:biuro@m.travel.pl

 

 


Świadczenia

Dojazd własny

ZAKWATEROWANIE -W pokojach 2 osobowych (28 m kw.), 3 osobowych (35 m kw.), każdy z własną łazienką (prysznic lub wanna, umywalka, wc, lustro, półka, szklanki, mydełka, ręczniki – (duże, małe i pod stopy). Pokoje są wyposażone w łóżka, szafki z szufladą przy łóżkach, stolik, krzesełka, szafę ubraniowa, lustro, LCD SAT TV. Każdy pokój ma balkon od strony morza, lodówkę, sejf, internet. W pokojach 3 i 3+1 znajdują się łóżko małżeńskie, dodatkowo rozkładana sofa określana jako dostawka lub rozkładane łóżko wielkości 180 x 80 cm określane jako dodatkowe łóżko, tylko dla dzieci do 12 lat. Pokoje są sprzątane codziennie.

WYŻYWIENIE- W trakcie pobytu wyżywienie 2 razy dziennie: śniadania (bufet), obiadokolacje ( bufet). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne, ceny przystępne. Cennik napojów w ofercie., lub z dopłatą możliwa jest wersja All Inclusive.

BASEN - W hotelu znajduje się basen, częściowo zadaszony o wymiarach (25x15), bezpłatny dla gości z dostępnymi nieodpłatnie leżakami i parasolami. Na dachu hotelu znajduje się nowo  wybudowany odkryty basen panoramiczny  w cenie 7 EURO/os. dorosła, dzieci 2-12 lat- 4 EURO/os.

 

Ceny podane w złotych za imprezę 10 dniową zawierają:

9 noclegów w zależności od wybranego terminu w pokojach 2, 3, 3+1, rodzinnych 2+2 osobowych, wyżywienie : 2 razy dziennie: śniadania i obiadokolacje (bufet) lub w wersji All Inclusive. W cenie korzystanie z basenu dla dorosłych i dla dzieci, sauna, kąpiele parowe, siłownia w obrębie basenu, WiFi  internet, parking .

Dodatkowo płatne w Biurze: ubezpieczenie podstawowe Firmy AXA: KL wraz z Assistance- 10.000 EURO, KR (koszty ratownictwa-5000 EURO), NNI i NWS- 4.000 EUR, bagaż 200 EURO –w wys. 40 zł/os/pobyt., TFG (turystyczny fundusz gwarancyjny w wys. 5 zł/os/pobyt. Dodatkowo płatna na recepcji taksa klimatyczna w wys. 9 EURO/os. dorosła, dzieci 12-26 lat-50%.

Śniadania od 06:30-10:00,

obiadokolacje od 19:00-22:00.

Doba hotelowa 14:00-10:00. 

 

Zakwaterowanie - Hotel Neum ****

GRAND HOTEL NEUM 4* - z długoletnią tradycją, największy na nadmorskiej riwierze. Hotel znajduje się w środkowej części miasta, z pięknym widokiem na nadmorski zalew, oddalony tylko 80 m od własnej plaży hotelowej, posiada 3 windy, 4 restauracje, 2 cafe bary, 1 coctail bar, 3 sale konferencyjne, piękny taras, własną dyskotekę, własną salę kinową, internet bezprzewodowy, pokój zabaw dla młodzieży, restaurację na plaży, stoły do tenisa, bilard, mini golf, sklep., boiska do gry w piłkę nożną, kosza., i co najważniejsze przeszedł całkowitą rekonstrukcję z hotelu 2* na 4* z pięknie i luksusowo odnowionymi pokojami, odkrytym (25X15) basenem dla dorosłych z morską wodą, odkrytym i krytym basenem z morską wodą dla dzieci, świetnie wyposażonym wellnes i Spa, saunę, siłownię, dyskoteką, nocny klub. Plaża, długości 400 m znajduje się tuż przy hotelu, można na nią zjechać windą hotelową lub dojść ścieżką przez park. Jedna część plaży jest drobno-kamienista z płytkim wejściem do wody, która w sezonie jest wysypywana drobnym, jasnym piaskiem, w tyle plaży rozciąga się piękny park. Parking dla gości-bezpłatny.

Transport - dojazd własny

USTALA ORGANIZATOR


Terminy 10 dni - dojazd własny / wczasy rodzinne


Szczegóły oferty, terminy  dostępne u organizatora

Biuro Podróży M-TRAVEL

tel./fax 22 758 92 56 

 

tel. kom. 505 744 308

e-mail:biuro@m.travel.pl 

 


© Juventur Sp. z o.o. 2017 - Zielone szkoły Hiszpania, Francja, Grecja, obozy młodzieżowe. Zapraszamy!